JEDNOTNÉ BYTÍ- zápisník A6/160

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 10

"Jak vůbec může člověk tvrdit, že fakticky existuje jen to, co vidí? Že tam, kam nedohlédne svým zrakem, se nenachází žádný život? Že s tělesnou smrtí definitivně končí naše bytí? Je skutečně nutné život omezovat schopnostmi lidského oka, které je limitováno vlastnostmi mozku přímo vázaného na prostor a čas? Lidské oko tedy logicky nikdy nemůže zahlédnout nic z toho, co je povzneseno nad prostor a čas, tedy ani z duchovní sféry. Duchovní svět se sice rozprostírá za rozpoznávací schopností našeho zraku, ve skutečnosti ale není od našeho pozemského nikterak oddělen. Tvoří spolu jedno jednotné bytí."

Vladimír Kafka Z knihy MISTŘI ŽIVOTA.

Dostupnost Skladem
1 290 Kč    
Kategorie E-SHOP
 

Zápisník vázaný v kůži, formát A6 na 160 listů papíru, rozměr desek při pohledu shora je cca 13x16 cm

Zápisník má zavírání na kovový patent, který perfektně drží, naplněn papírem. 

Klopa  je všita do předních desek koženého zápisníku a zadními deskami do ní zasunete blok, knihu nebo každý rok nový diář. Pasují přesně běžné formáty A6.

Kovová doplňovací mechanika odpovídá běžné kancelářské děrovačce a můžete do mechaniky vložit své poznámky, fotografie, obrázky a zapsat nebo nakreslit cokoliv, co Vás napadne a potká. Všechny důležité a krásné věci. Zápisník je postaven tak, aby se jeho obsah mohl podle potřeby a s časem měnit, byl Vaším společníkem, svědkem, truhlou na poklady a lákal koukat kolem a být chvíli připojen - sám k sobě. :-)

Do zápisníku je možné dokoupit koženou kapsu do mechaniky nebo rozdělovací karty -  doba dodání se tím prodlouží cca o 10 dní

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: