Klid - zápisník A6/160

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 11

Zápisník ve formátu A6 s kovovou doplňovací mechnikou na 160 listů papíru formátu A6

Na předních deskách zevnitř je všitý pruh kůže k zasunutí poznámek nebo vizitek.

 

Dostupnost Do 3 týdnů
1 290 Kč / ks    
Kategorie E-SHOP
 

Zápisník vázaný v kůži, formát A6 na 160 listů papíru, rozměr desek při pohledu shora je cca 13x16 cm

Zápisník má zavírání na kovový patent, který perfektně drží a  na zadních deskách všito poutko na propisku, naplněn papírem. 

Zápisník má odkladací prostor na poznámky, vizitky, obrázky....

Kovová doplňovací mechanika odpovídá běžné kancelářské děrovačce a můžete do mechaniky vložit své poznámky, fotografie, obrázky a zapsat nebo nakreslit cokoliv, co Vás napadne a potká. Všechny důležité a krásné věci. Zápisník je postaven tak, aby se jeho obsah mohl podle potřeby a s časem měnit, byl Vaším společníkem, svědkem, truhlou na poklady a lákal koukat kolem a být chvíli připojen - sám k sobě. :-)

Do zápisníku je možné dokoupit koženou kapsu do mechniky nebo rozdělovací karty. Karty domaluji podle barevnosti a tématu ke koženému zápisníku. Doba dodání se tím prodlouží cca o 7 dní

Do zápisníku je možné dokoupit koženou kapsu do mechaniky nebo rozdělovací karty -  doba dodání se tím prodlouží cca o 10 dní

"Ať si o Vás kdokoli myslí a říká cokoli, není to Váš problém,ale jeho. Je to způsob, kterým daný člověk vidí svět. Není to nic osobního, protože on se zabývá sám sebou, nikoliv Vámi. VY VÍTE, KDO JSTE a nepotřebujete cítit uznání a přijímání někoho jiného."
Čtyři dohody

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: