Kudy dál? - zápisník A6/200

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 8

Setkáváš se s ní na křižovatkách ve chvílích, kdy musíš učinit volbu. A to nebývají snadné chvíle. Je to výzva a ten, kdo stojí před rozhodnutím, potřebuje nutně kus víry a důvěry. Hekaté Ti radí, abys opustila myšlenku, že existuje špatná nebo dobrá volba: existuje jen volba. Odkládáš nějaké rozhodnutí, protože se Ti zdá, že je to nezvladatelná situace, kdy neexistuje dobré řešení? Probouzí v Tobě volba strach z neznámého? Zdá se Ti, že lepší a snazší zůstat u toho, co už znáš? Někdy musíš učinit volbu, přestože na to, v jaké situaci se nacházíš, nejsi připravená. V těchto případech celistvost podpoříš, když uznáš, kde jsi a necháš to být. Důvěřuj tomu, že budeš schopná se ve správnou chvíli rozhodnout. Dopřej si dostatek času i prostoru. Do ničeho se nenuť, nenadávej si, z ničeho se neobviňuj. Je to oblast, kterou potřebuješ posílit. Jakmile se přestaneš volbou zabývat, najednou se Ti jasně ukáže, co potřebuješ udělat. Hekaté Tě vyzývá, abys přijala neznámo. Nezapomínej, že ať už si vybereš cokoliv, bude to pro Tvou cestu k celistvosti velice cenné.
zdroj: Skrytá Bohyně v nás

Dostupnost Do 3 týdnů
1 350 Kč    
Kategorie E-SHOP
 

Zápisník vázaný v kůži, formát A6 na 200 listů papíru, rozměr desek při pohledu shora je cca 13x16 cm

Zápisník má zavírání na kovový patent, který perfektně drží, naplněn papírem. 

Kovová doplňovací mechanika odpovídá běžné kancelářské děrovačce a můžete do mechaniky vložit své poznámky, fotografie, obrázky a zapsat nebo nakreslit cokoliv, co Vás napadne a potká. Všechny důležité a krásné věci. Zápisník je postaven tak, aby se jeho obsah mohl podle potřeby a s časem měnit, byl Vaším společníkem, svědkem, truhlou na poklady a lákal koukat kolem a být chvíli připojen - sám k sobě. :-)

Do zápisníku je možné dokoupit koženou kapsu do mechaniky nebo rozdělovací karty -  doba dodání se tím prodlouží cca o 10 dní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: