PÍSEŇ A5 PLUS/200 (komplet)

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 19

Z moře a oblohy, z nebes i země
pospěšte ke mně!
Spěchejte, plavte, leťte a běžte!
Volám vás, slyšte!

".....vyzývá vás, abyste v sobě hledali nové možnosti, ze kterých sice máte strach, ale přitom pro vás představují velikou příležitost. Vzdáte-li se svého pohodlí, budete za své strádání bohatě odměněni. Volá vás. Vede vás k tomu, abyste neseděli se založenýma rukama a své touhy si nenechávali jen pro sebe, chce po vás, abyste jednali. Důležité jsou činy.
Slyšíte její píseň? Zní vám v uších? Slyšíte sladké vábeni v jejím naléhavém hlase?"

Barbara Moore

 

Dostupnost Skladem
2 500 Kč    
Kategorie E-SHOP
 

Zápisník vázaný v kůži - A5 PLUS - díky širším deskám se do zápisníku vejdou eurofólie A5, které dávají zápisníku další praktický rozměr navíc. Můžete tak vložit papíry, dokumenty, nebo obrázky které nechcete děrovat. 

Zápisník má na předních deskách všitu klopu do níž zasunete zadními deskami blok, diář nebo knihu ve formátu A5 a mechaniku na 200 listů papíry z obrázku.

Zavírání  je na kovový patent, který perfektně drží a v zápisníku je na zadních deskách všito poutko na propisku, bude také dodán naplněn papírem. 

Zápisník je v kompletu  
- formát A5 PLUS
- mechnika na 200 listů papíru
- klopa a diář nebo blok
- kožená kapsa do mechniky
- blok malovaný v tématu
- rozdělovací karty - 3ks

 

Všechny vychytávky najdete zde - DOPLŇKY K ZÁPISNÍKŮM

Kovová doplňovací mechanika odpovídá běžné kancelářské děrovačce a můžete do mechaniky vložit své poznámky, fotografie, obrázky a zapsat nebo nakresli cokoliv, co Vás napadne a potká. Všechny důležité a krásné věci. Zápisník je postaven tak, aby se jeho obsah mohl podle potřeby a s časem měnit, byl Vaším společníkem, svědkem, truhlou na poklady a lákal koukat kolem a být chvíli připojen - sám k sobě. :-)

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: