Pojď..jen pojď.. - zápisník A6/200

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 8

"Začíná to šepotem. Hadí písnička se klikatí jejími dny a myšlenkami. Láká ji: Pojď... jen pojď... pojď..." „Kam?" zvědavě se ptá, ale odpověď nepřichází.

Nedbá šepotavých výzev, až jednoho dne ji vábení sirén zasáhne nečekaně naplno a naplní ji po okraj, jeho rytmus už nic nepřehluší. „Kam?" ptá se znovu a v tu chvíli jí její vlastní srdce odpovídá odhodlaným tlukotem.

Má za sebou dlouhou cestu, putovala zdaleka, aby vyšplhala až sem, na věžičku na konci světa, a přesto je teprve na začátku svého putování. Ví to, napovídá jí to její instinkt, když si stoupá na špičky a nechává se bez dechu objímat větrem, jen okamžik, než se střemhlav vrhne dolů. Srdce jí splašené bije a chvěje se v hrudi, jako by sto křídel tlouklo v usilovné snaze vyprostit se z klece jejího bytí, až sama cítí, že musí nechat vyrůst křídla ze svých ramen, aby ji, proměněnou, klouzavým letem odnesly z tohoto místa.

Počkej! Nedělej to! ozývá se už sotva slyšitelný vnitřní hlas. Pozor! Copak nemáš strach?! Pojď zpátky!

Ona mu však nevěnuje žádnou pozornost, vykročí a..."

Barbara Moore

 
Dostupnost Skladem
1 350 Kč    
Kategorie E-SHOP
 
 
 
Zápisník je vázaný v kůži, ve formátu A6 s mechanikou na 200 listů papíru, klopu na diář nebo blok a poutkem na propisku a zavíráním na český kovový patent, který perfektně drží.
 

Zápisník je postaven tak, aby se jeho obsah mohl podle potřeby a s časem měnit, byl Vaším společníkem, svědkem, truhlou na poklady, lákal koukat kolem, malovat, čmárat, kreslit a být chvíli připojen - sám k sobě. :-)

Do zápisníku je možné dokoupit koženou kapsu do mechaniky nebo rozdělovací karty -  doba dodání se tím prodlouží cca o 10 dní Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: