Přiznávám se - zápisník A6/160

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 7

VE SVÉM VNITŘNÍM SVĚTĚ VNÍMÁM IMPULS,
KTERÝ SE TOUŽÍ NARODIT.
VYVÍJET SE PODLE VLASTNÍCH ZÁKONŮ VŠAK ČASTO ZNAMENÁ DOSTAT SE DO KONFLIKTU S PLATNÝMI NORMAMI A MORÁLNÍMI ZÁKONY SVÉHO OKOLÍ.
V URČITÉM ŽIVOTNÍM OBDOBÍ SE PAK NEVYHNUTELNĚ VYNOŘÍ OTÁZKA..

"HLÁSÍM SE SAMA K SOBĚ, NEBO NE? STOJÍM ZA VNITŘNÍM IMPULSEM, KTERÝ JSEM V SOBĚ NALEZLA, A NEBO SE ZAPÍRÁM ZE STRACHU PŘED VNĚJŠÍMI SOUDCI?.. AŽ SI KE STÁRU ŘEKNU.. "MĚLA JSEM TO TEHDY UDĚLAT. PROČ JSEM SE NEODVÁŽILA, PROČ JSEM SE PODŘÍDILA OBECNĚ PLATNÉ MORÁLCE A PŘITOM V SOBĚ ZAPŘELA SVŮJ VLASTNÍ VNITŘNÍ ZÁKON?"

UŽ VÍM, ŽE POKUD V SOBĚ ČLOVĚK NEMÁ DOST ODVAHY OSVOBODIT SE OD PODŘÍZENOSTI, PŘEKONAT STRACH ZE ZESMĚŠNĚNÍ A VLASTNÍHO STUDU, POHŘBÍ KRITICKÝ POHLED OSTATNÍCH LIDÍ VŠECHNY JEHO MOŽNOSTI. A PROTO..

„PŘIZNÁVÁM SE SAMA K SOBĚ, AŤ UŽ TO BUDE ZNAMENAT COKOLI!" 

 

Dostupnost Skladem
1 290 Kč    
Kategorie E-SHOP
 

Zápisník vázaný v kůži, formát A6 s mechanikou na 160 listů papíru, rozměr desek při pohledu shora je cca 13x16 cm

Zápisník má zavírání na kovový patent, který perfektně drží, je naplněn papírem. 

Klopa je všita do předních desek koženého zápisníku a zadními deskami do ní zasunete blok, knihu nebo každý rok nový diář. Pasují přesně běžné formáty A6.

Kovová doplňovací mechanika odpovídá běžné kancelářské děrovačce a můžete do mechaniky vložit své poznámky, fotografie, obrázky a zapsat nebo nakreslit cokoliv, co Vás napadne a potká. Všechny důležité a krásné věci. Zápisník je postaven tak, aby se jeho obsah mohl podle potřeby a s časem měnit, byl Vaším společníkem, svědkem, truhlou na poklady a lákal koukat kolem a být chvíli připojen - sám k sobě. :-)

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: