Světlonoš - karta A5

 
  • 1 z 8
 

Rozdělovací karta do mechaniky zápisníku slouží jako záložka pro rozdělení obsahu. 

Pevná karta ve vysoké gramáži

Do mechaniky na 160 listů objednávejte ideálně 1 kartu, do 200 listové 1 nebo 2 karty

 

 

Dostupnost Na dotaz
230 Kč    
Kód produktu 656/A5
Kategorie E-SHOP
 

Karta do zápisníku slouží jako záložka pro rozdělení obsahu v kovové mechnice, je barevně i tématicky laděná a zbobená přívěskem, nebo barevnými ocásky provázky po okraji karty. 

Karta je vybavena kovovými průchodkami které kartě sluší a chrání jí proti vytržení z mechaniky.

https://www.youtube.com/watch?v=Y0sndTO9Xkc

KDYŽ PROCHÁZÍTE PEKLEM, POŘÁD JDĚTE

Za hranicí vědomého světa je neviditelný svět, neproniknutelný jako nejtemnější noc. Jako za těžkou oponou tu existuje ta část našeho vědomí, o které se chceme domnívat, že neexistuje.
To, co vzbuzuje náš strach a odpor do té míry, že to popřeme, vytěsníme, úplně před tím utečeme. Totiž, proniká-li nevědomí do vědomí, může to znamenat strach. A také vnitřní konflikt. Za tou těžkou oponou jsou věci, které jsme uvrhli do Stínu.

Ve Stínu se však pohybuje cosi osvíceného - ano, to je on: Světlonoš, Lucifer, Syn Jitra, Helel ben Šachar... Nosí tu "Šat ušitý ze Stínu", tedy má tady svou hrozivou podobu, ale je nejzářivějším z andělů.
On napovídá:

"Rozumím bolesti. Ve všech svých lidských zrozeních jsem zemřel rukou člověka, jako oběť jeho hříchu. Já znám povahu utrpení a povahu Stínu.
Do Stínu vržení démoni jsou tu pod mou vládou - jak oni mě nenávidí!
Já nesu Světlo, to Světlo, které svítí v člověku a temnota ho nepohltila. Upokoj se, překroč hranice svého strachu a získej zpátky Jednotu."

Věřit ve Světlo, i když se vám zdá, že se pohybujete peklem, znamená kráčet s Luciferem = se Světlo-nošem.
Vyvléct část sebe sama ze Stínu a získat tak zpátky onu potřebou základní Jednotu, to dokážeme jen s jistou porcí Sebejistoty - Sebejistí jsme Odvážní, Smělí a Hrdí. Lucifer je Odvážný, Smělý a Hrdý. A Sebejistý. S ním je tu Odvaha i Ochota řešit tu zatracenou situaci.

Lucifer vám při tom radí: "Když procházíte peklem, pořád jděte!" Nezastavujte se. Hněv vám nepomůže. Pomsta vám nepomůže. Hysterické výlevy vám nepomůžou. Pomůže vám jen vaše vlastní ochota - přijmout pomoc, která vás posilní. Radu, která vás povzbudí. Pomůže vám, když budete vnímaví k možnostem, které se mohou objevit i tam, kde to nečekáte. Pomůže vám, když budete jednat přiměřeně a odpovědně ve své situaci- tedy se Svědomím. Pomůže vám, když si uvědomíte, s čím se to skutečně potýkáte.
Kráčejte peklem svižně - a "pila pali", což je Brněnsky "rychle odtud"!

Zdroj textu - Orgonity od Hopley

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: