Ta, která ví - zápisník A5/200 + blok + karta

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 14

Stařena la loba – „ta, která ví“ – je uvnitř nás. Nejlépe se jí daří v nejhlubší části duše, v dávném a životodárném divokém já. Podle příběhů je jí domovem místo v čase, kde se setkává duch ženy a duch vlka – místo, kde se mísí mysl s instinkty, kde hlubinný život ženy vyživuje její život světský.
Je to bod, kde se políbí já s ty, místo,kde ženy tančí s vlky.

Tato stará žena stojí mezi světem skutečnosti a mýtů. Je kloubem, který těmito dvěma světy otáčí. Území mezi dvěma světy je tím nevyjádřitelným místem, které poznáme hned, jakmile se s ním jednou seznámíme, ale jehož nuance změní tvar, pokud se je někdo pokusí zachytit a nebude to prostřednictvím poezie, hudby, tance nebo příběhu.

Existuje názor, že v tomto tajemném psychickém území je zakořeněn náš imunitní systém, stejně jako mystické a archetypální představy a naléhání (včetně naší touhy po Bohu), toužení po tajemném a všechny posvátné i světské instinkty. Někdo by řekl, že se zde nacházejí také záznamy lidstva, zřídlo světla, kotouč tmy. Není to prázdnota, ale spíše místo „mlhavých bytostí“, kde věci jsou, ale ještě nejsou, kde stíny mají obsah, ale tento obsah je průsvitný.
Jedna věc o tomto území je jistá: je prastaré…, starší než oceány.

zdroj: Clarissa Pinkola Estés: Ženy, které běhaly s vlky

 

Dostupnost Skladem
2 070 Kč    
Kategorie E-SHOP
 

Zápisník je  vázaný v kůži, formát A5. 

Má kovovou mechaniku na 160 listů papíru A5, je s klopou a kroužkovým blokem. Do klopy můžete zasunout diář, nebo po popsání jiný blok - pasují krásně formáty A5 běžně dostupné v papírnictví - do klopy tedy zasunete i knížku v této velikosti.

Kroužkový blok má 50 bílých listů vyšší gramáže - to je paráda - na hraní, na hezké psaní, kreslení, malování.

Zápisník má zavírání na kovový patent, který perfektně drží a  na zadních deskách všito poutko na propisku.

Je postaven tak, aby se jeho obsah mohl podle potřeby a s časem měnit, byl Vaším společníkem, svědkem, truhlou na poklady, lákal koukat kolem, malovat, čmárat, kreslit a být chvíli připojen - sám k sobě. :-)

Do zápisníku je možné dokoupit koženou kapsu do mechaniky nebo rozdělovací karty -  doba dodání se tím prodlouží cca o 10 dní

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: