Temná noc duše - zápisník A5/200

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 9

Drak se mezitím rozkošnicky převaluje ve své sluji.
Řečeno střízlivějším jazykem, pozorujeme Titána právě v momentu, kdy může po celý den odpočívat ve svém baldychýnovém loži. Každý den takové štěstí nemá. Jindy je běžné, že musí časne ráno vstát a cílevědomě - stejně jako sebejistě - jednat s různými lidmi na rozličných místech. Shánět, zařizovat, vyjednávat a již k poledni pravidělně zjišťovat, jak je to vyčerpávající.
Když v jeho životě začala po delší dobu převládat rozmrzelost, Titán dokonce za zauvažoval o konzultaci s psychoanalytikem, ale překonal vlatní Titánskou vůlí nástup krize, ve které již Ignor málem utonul.
Dnes ale Titán už na žádnou krizi nemyslí. Nemá na to čas. Možná jej přece jen někdy přepadne bezdůvodná rozmrzelost, ale na tom přece nemusí být nic patologického. Titán má podle vlastního mínění k nepříčetnosti daleko. Nepříčetnou posedlost mocí si dosud nepřipouští. Pokid ano, potom jedině jako universální vlastnost celého lidstva.

Pjér la Šéz - Den svatého Ignora

 

Dostupnost Do 3 týdnů
1 510 Kč    
Kategorie E-SHOP
 

Zápisník je vázaný v kůži, formát A5. 

Má kovovou mechniku na 200 listů papíru A5, na předních deskách je všita klopa na blok nebo diář..

Zápisník má zavírání na kovový patent, který perfektně drží a  na zadních deskách všito poutko na propisku.

Je postaven tak, aby se jeho obsah mohl podle potřeby a s časem měnit, byl Vaším společníkem, svědkem, truhlou na poklady, lákal koukat kolem, malovat, čmárat, kreslit a být chvíli připojen - sám k sobě. :-)

Do zápisníku je možné dokoupit koženou kapsu do mechaniky nebo rozdělovací karty -  doba dodání se tím prodlouží cca o 10 dní 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: