Zápisník A5 PLUS - mechanika na 200 listů

Neohodnoceno
 

Zápisník A5 PLUS - desky zápisníku jsou o něco širší, aby se vešly eurofolie A5

To proto, aby šly vložit do zápisníku listy A5, aniž by bylo nutné je děrovat pro mechaniku.

Rozměr desek shora je cca 22x20 cm. Mechanika na 200 listů papíru.

Obal na duši - na přání ve vašich barvách a tématu. Doba výroby cca 3-4 týdny.

Dostupnost Na přání
1 750 Kč    
Kód produktu 89
Kategorie E-SHOP
 

Zápisník vázaný v kůži - A5 PLUS - díky širším deskám se do zápisníku vejdou eurofólie A5, které dávají zápisníku další praktický rozměr navíc. Můžete tak vložit papíry, dokumenty, nebo obrázky které nechcete děrovat. 

Zápisník vyrobím podle zadaného tématu a v barvách které se Vám líbí.

Zápisník má zavírání na kovový patent, který perfektně drží a v každém zápisníku je na zadních deskách všito poutko na propisku, bude také dodán naplněn papírem. 

Do zápisníku je možné dokoupit koženou kapsu do mechniky, rozdělovací karty a kroužkový blok do klopy. Karty a blok domaluji podle barevnosti a tématu ke koženému zápisníku. Je možné všít a já doporučuji klopu na další blok -  je všita do předních desek koženého zápisníku a zadními deskami do ní zasunete blok, knihu nebo každý rok nový diář. Pasují přesně běžné formáty A5. 

Všechny vychytávky najdete zde - DOPLŇKY K ZÁPISNÍKŮM

Jak složit svůj zápisník zde - ZÁPISNÍK NA MÍRU

Kovová doplňovací mechanika odpovídá běžné kancelářské děrovačce a můžete do mechaniky vložit své poznámky, fotografie, obrázky a zapsat nebo nakresli cokoliv Vás napadne a potká. Všechny důležité a krásné věci. Zápisník je postaven tak, aby se jeho obsah mohl podle potřeby a s časem měnit, byl Vaším společníkem, svědkem, truhlou na poklady a lákal koukat kolem a být chvíli připojen - sámk sobě. :-)

Po odeslání objednávky se s Vámi spojím a zápisník vymyslíme, pokud máte jasno, pište do poznámky v objednávce a pokud si nevíte rady, napište mi

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: