Zápisník A5 - mechanika na 200 listů

Neohodnoceno
 

Zápisník ve formátu A5 s kovovou doplňovací mechnikou na 200 listů papíru formátu A5. 

Obal na duši - na přání ve vašich barvách a tématu. Doba výroby cca 3-4 týdny.

Dostupnost Na přání
1 510 Kč    
Kód produktu 88
Kategorie E-SHOP
 

Zápisník vázaný v kůži, formát A5 na 200 listů papíru, rozměr desek při pohledu shora je cca 17,5 x 22 cm

Zápisník vyrobím podle zadaného tématu a v barvách které se Vám líbí.

Zápisník má zavírání na kovový patent, který perfektně drží a v každém zápisníku je na zadních deskách všito poutko na propisku, bude také dodán naplněn papírem. 

Do zápisníku je možné dokoupit koženou kapsu do mechniky, rozdělovací karty a kroužkový blok do klopy. Karty a blok domaluji podle barevnosti a tématu ke koženému zápisníku. Je možné všít a já doporučuji klopu na další blok -  je všita do předních desek koženého zápisníku a zadními deskami do ní zasunete blok, knihu nebo každý rok nový diář. Pasují přesně běžné formáty A5. 

Všechny vychytávky najdete zde - DOPLŇKY K ZÁPISNÍKŮM

Jak složit svůj zápisník zde - ZÁPISNÍK NA MÍRU

Kovová doplňovací mechanika odpovídá běžné kancelářské děrovačce a můžete do mechaniky vložit své poznámky, fotografie, obrázky a zapsat nebo nakresli cokoliv Vás napadne a potká. Všechny důležité a krásné věci. Zápisník je postaven tak, aby se jeho obsah mohl podle potřeby a s časem měnit, byl Vaším společníkem, svědkem, truhlou na poklady a lákal koukat kolem a být chvíli připojen - sám k sobě. :-)

Po odeslání objednávky se s Vámi spojím a zápisník vymyslíme, pokud máte jasno, pište do poznámky v objednávce a pokud si nevíte rady, napište mi

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: