Kapsa - Kočka...

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 6
"Kočka...se nemusí trápit s ničím, co není aktuálně přítomno. Kočky jistě dokážou trpět, mají bolesti nebo projevují úzkost, ocitnou-li se v nepřátelském prostředí. Když ale krize pomine, vracejí se do stavu stále přítomné vyrovnanosti. Téměř to působí jako obrácený obraz lidské existence, pro niž je vyrovnaná chvíle obvykle pouze letmým okamžikem utopeným v normalitě každodenního strkání hlavy do písku. ...
"Kočka se nemá od lidí co naučit, zato my se můžeme poučit od koček, jak si ulehčit břímě, jež se pojí s lidskou existencí."
Kočka umí spokojeně žít s tím, jak jí osud rozdal karty. Kromě krizových situací dělá v podstatě to, co dělat chce. Má to jednodušší, neděsí ji budoucnost ani vědomí vlastní nedokonalosti. Může se spokojeně uvelebit do života, netrpí nostalgií ani nutností naplnit svůj život významem. Venku svítí slunce a mraky velebně plují oblohou..."
 
John Gray
 
 
Dostupnost Skladem
850 Kč    
Kategorie KOŽENÉ KAPSY
 
Taštička/kapsa je vyrobena z kůže, je možné ji nosit na dva způsoby, buď přes tělo (crossbody), nebo ji protáhnout na pásek kalhot.
Popruh je dlouhý cca 120 cm, poutko na protažení kapsičky na pásek je na zadní straně. (foto v náhledu)
Po straně je kroužek pro připnutí klíčů nebo ozdoby.
Rozměr kapsy je 14x17 cm, zapínání je český kovový patent.