Kapsa - Ona (černá)

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 7
Vlčice stopuje kohokoliv nebo cokoli, kdo nebo co prochází jejím teritoriem. Je to její způsob jak shromažďovat informace. Je to stejné jako se objevit a pak zmizet jako kouř a opět se objevit. Vlci se pohybují vždy velmi lehce. Zvuk který vydávají je jako zvuk - los ángeles tímidos - nejplašších andělů. Zprvu se drží zpátky a stopují tvora, na kterého jsou zvědaví. Potom se před tvorem zničehonic zjeví a půlkou hlavy a jedním zlatým okem vykukují za stromem. Náhle se vlk otočí a zmizí, aby se vrátil na stopu a za tím koho stopuje se vynořil. To je stopování.
Divoká síla naší duše stopuje lidské ženy po léta. Hned ji letmo zahlédneme a hned je zase neviditelná. Přesto se v našem životě zjevuje tolikrát a v tolika různách formách, že se jejím obrazem a jejími pobídkami cítíme obklopeny.
Přichází k nám ve snech nebo v příbězích,- zejména v příbězích z našeho života, protože chce spatřit, kdo jsme a zdali jsme již připraveny se k ní připojit. Našeptává nám slova a způsoby.
Utíkala, zastavovala se a čekala, aby viděla, zda jí stačíme.
Divoká síla naší duše má důvod nás stopovat.
Ona má něco, co nám chce ukázat....
 
zdroj:Ženy které běhaly s vlky
Dostupnost Skladem
850 Kč    
Kategorie KOŽENÉ KAPSY
 
Taštička/kapsa je vyrobena z kůže, je možné ji nosit na dva způsoby, buď přes tělo (crossbody), nebo ji protáhnout na pásek kalhot.
Popruh je dlouhý cca 120 cm, poutko na protažení kapsičky na pásek je na zadní straně. (foto v náhledu)
Po straně je kroužek pro připnutí klíčů nebo ozdoby.
Rozměr kapsy je 14x17 cm, zapínání je český kovový patent.