CO CHCEŠ ZE VŠEHO NEJVÍC?

CO CHCEŠ ZE VŠEHO NEJVÍC?

DSC_0001 DSC_0992

Tenhle zápisník byl jedním z těch, které než zabalím a odnesu na poštu mám ho dva dny před sebou na stole a několikrát jej ještě vezmu do ruky..

Jeden z těch, se kterým mám potřebu se rozloučit.

Jeho výroba mě strašně bavila, jednak pro myšlenku a také pro obrovské nasazení kluka, který ho chtěl jako dárek pro svou přítelkyni, která odjížděla na rok do Číny. Popsal slečnu hodně podrobně a hodně osobně, vyprávěl co má ráda, jak je bláznivá a jak se směje, popisoval o co vše se zajímá, jak čte knihy a cvičí jógu. Psal jaké nosí oblečení, a že dokončila vysokou školu, psal o rodinných vztazích, o vztahu jaký mají spolu, o jejím pohledu na svět, o jejích názorech a přesvědčení.
 
Nadšení z věci mě pohltilo, a bylo mi jasné,  že to musíme vymyslet tak, aby to byla fakt pecka.
 
Hlavní myšlenka, která měla být předána byla -  hodně štěstí, síly, energie a bezpečí na cestách; jdi dál za svým srdcem, které ti ukáže správnou cestu; ať tě bezpečně přivede domů; mám tě rád; a neskutečně si to velkou zkušenost užij! :-D
První nápad také byl, že by na deskách mohl být kompas.
DSC_0996
 
Přemýšlela jsem jak to zachytit a jedna z navržených variant, byla kompas Jacka Sparrowa. Znáte ne?
Symbolika kompasu který - UKAZUJE TAM, CO CHCEŠ ZE VŠEHO NEJVÍC
 
Nápad byl schválen v tomto znění - - wow wow wow! Ten nápad s kompasem Jacka je geniální!! Dobrá práce Gábo! :-) Je to moje oblíbená postava...miluju jeho ztřeštěnost, mimoznost :-D a soundtrack k tomu je vynikající. Takže 3x ANO pro kompas, který ukazuje tam, kam chce ze všeho nejvíc ten, kdo ho má ;-)
 
Vyměnily jsme si několik e-mailů. Myslím, že jsme se bavili oba, řešili jsme spoustu věcí, třeba barvu. Pak přišla zpráva - tak už vím, tahal jsem z ní moudra, doufám že jsem byl nenápadný :-D
Vybrali jsem nakonec veselejší variantu a do šipek v malbě kompasu jsem promítla barvy které souhlasí s barvami obšitého rohu. 
 
Doladily jsme rozdělovací kartu kde byl osobní vzkaz a kroužkový zápisník do klopy, který byl s tématikou Číny.
 
Tato objednávka byla skvělá, energie nadšení a touhy udělat radost do nitra srdce, smysl rozloučení a zároveň dar svobody který byl sdělen.
Povedl se moc, na první pohled živý, veselý, vážný a silný.....
 
Bylo mi ctí :-)
DSC_0004