Český Krumlov - zápisník A6/160

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 4
"...Krumlov je svého druhu absolutno, které nakonec staronovými kouzly podmaňuje i ty, kdož jinak všechen svůj zájem soustřeďují jen k žhavému dnešku, odmítajíce jakýkoli návrat jako staromilecký přežitek. Neboť Krumlov je minulost věčně živá, je v pravém smyslu slova monumentální přemostění věků, je samo olbřímí rozpětí od neznámých hlubin minulosti přes dnešek až k mlhovinám dalekého příští."
Jiří Mařánek
Dostupnost Skladem
1 300 Kč    
Kategorie E-SHOP
 

Zápisník z hovězí třísločiněné kůže, autorsky malovaný, ručně vyroben, s mechanikou na cca 160 listů papíru A6 a klopou na diář nebo blok.

Klopa  je všita do předních desek koženého zápisníku a zadními deskami do ní zasunete blok, knihu nebo každý rok nový diář. Pasují přesně běžné formáty A6. 

K zápisníku náleží blok malovaný v tématu, zasunutý v klopě.

Při pohledu shora je  v rozměru 16 x 13 cm. Tloušťka je cca 4cm. 
 
Kovová doplňovací mechanika odpovídá běžné kancelářské děrovačce a můžete do mechaniky vložit své poznámky, fotografie, obrázky a zapsat nebo nakreslit cokoliv, co Vás napadne a potká. Všechny důležité a krásné věci. Zápisník je postaven tak, aby se jeho obsah mohl podle potřeby a s časem měnit, byl Vaším společníkem, svědkem, truhlou na poklady a lákal koukat kolem a být chvíli připojen - sám k sobě. :-)