Do bezpečí- zápisník A5/200

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 14

"To, co píšu, je něco, co jeden přeživší sdílí druhému. Pár spojeneckých tipů, co funguje a čemu se raději vyhnout. Sedím totiž na jednom břehu s vámi. To, že se tu pokouším o něčem mluvit, neznamená, že bychom si nemohli role prohodit.
Možná vás zlo zasáhlo více nebo méně než mě, ale víte, o čem je tu řeč. Ta zkušenost s narcisy, sociopaty či psychopaty nás změnila i v tom, že rozlišit mezi zlem a dobrem je pro nás srdeční záležitost. My víme, že na tom záleží. Vybrali jsme si stranu. Našli jsme v tom své místo."

zdroj: Jak přežít psychopaty. Průvodce pro začátečníky.

http://www.elyna.wz.cz/jak_jednat.htm

 
Dostupnost Skladem
1 530 Kč    
Kategorie E-SHOP
 
 
Zápisník formátu A5 s mechanikou na 200 listů papíru a klopou na předních deskách uvnitř - do klopy zasunete zadními deskami blok nebo diář ve formátu A5.

 

Zápisník má zavírání na kovový patent, který perfektně drží a  na zadních deskách všito poutko na propisku.

Je postaven tak, aby se jeho obsah mohl podle potřeby a s časem měnit, byl Vaším společníkem, svědkem, truhlou na poklady, lákal koukat kolem, malovat, čmárat, kreslit a být chvíli připojen - sám k sobě. :-)

Do zápisníku je možné dokoupit koženou kapsu do mechaniky nebo rozdělovací karty -  doba dodání se tím prodlouží cca o 10 dní 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: