Důvěra a respekt A5/200

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 21

To fascinující zvíře, které archetyp Vlka prezentuje, nemůže být minuto. Přitáhne vaši pozornost. 
Všude, kde se lidé dostali do kontaktu s Vlky, se vyvinulo něco jako vlčí kult. Patří k těm prvním, k těm náležejícím do dětského věku lidstva.

Jaká je ta vlčí energie? O čem hovoří?
Je o pudu sebezáchovy, o základním instinktu přežití ve skupině. Je o smečce. O společné obraně, o společném lovu, o sdílení potravy, o přátelství mezi členy, o učení se jeden od druhého. Vlk se nikdy nevzdá. Padne v boji. Nedá se ochočit.

Pokud se k vám vlčí archetyp přiblíží, zpozorníte, protože právě tahle témata nabudou na intenzitě. A budete se k nim vztahovat, budete je hluboce přijímat, s nadšením, s naladěním se a pocítíte, že „jsem taky vlk” .. a nebo to ve vás naopak vzbudí odpor, opovržení a vztek, že už „to” nemáte: „Ať je ten vlk ochočený!” vztekají se všichni ochočení lidé: „A když to nepůjde, vybijeme je.” Tolik by si právě oni sami přáli pro sebe přesně to, co vlčí archetyp symbolizuje - Důvěru a respekt.

Oni ale tyto hodnoty sami v sobě pohřbili. Vyměnili je za bezpečí civilizace a jejího systému. Někde hluboko to ale v nich pořád je. Touha patřit sobě, mít svobodu myslet nezávisle a jednat o vlastní vůli, tak jak to cítím. A mít důvěru k druhým, protože je respektuji a oni respektují mě.

Tak zpátky k vlkům! Můžete hned?

Zdroj textu - Orgonity od Hopley

 

 

Dostupnost do 3 týdnů
1 650 Kč    
Kategorie E-SHOP
 

Zápisník je vázaný v kůži ve formátu na listy papíru A5, má doplňovací kovovou mechnikou na 160 listů papíru a klopu na blok nebo diář. 

Klopa je všita do předních desek koženého zápisníku a zadními deskami do ní zasunete blok, knihu nebo každý rok nový diář. Pasují přesně běžné formáty A5.

Zápisník má zavírání na český kovový patent který perfektně drží, poutko na propisku a náleží k němu jedna rozdělovací karta malovaná v tématu a jeden čistý bíly blok k zasunutí do klopy. 

Kovová doplňovací mechanika odpovídá běžné kancelářské děrovačce a můžete do mechaniky vložit své poznámky, fotografie, obrázky a zapsat nebo nakreslit cokoliv, co Vás napadne a potká. Všechny důležité a krásné věci. Zápisník je postaven tak, aby se jeho obsah mohl podle potřeby a s časem měnit, byl Vaším společníkem, svědkem, truhlou na poklady a lákal koukat kolem a být chvíli připojen - sám k sobě. :-)

Do zápisníku je možné dokoupit koženou kapsu do mechaniky, rozdělovací karty nebo blok -  doba dodání se tím prodlouží cca o 10 dní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: