IN DEOS - zápisník A6/160 + blok

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 8

"Jenže jak tady mám vlastně žít s tím vším, co vidím?"
"Jak myslíš, že žije indián? In Deos."
"Jak rád bych byl tak prostý jako Indián. Jenže moje mysl je už trochu moc rozvinutá. Není tak snadno průhledná. Často si v ní připadám jako pavouk chycený ve své vlastní síti."
"Takže je to tvá mysl a nikoliv tenhle svět, v čem se ti tak úplně dobře nežije?"
"Možná"
"Ty ale přece nejsi tvá mysl."
"Takže je nejlepší prostě jen být?"
"Být jen prostě nejlepší je. Takže?"
Teď mě ten hlas tímhle dokonalým ozrcadlením opravdu pobavil.
"Vidíš. Prostě si hraj. A nezapoměň se usmívat. Čekají tě teď náročné zkoušky. Jestlipak je budeš zvládat s koutky nahoře?"
Uff. Úsměv mi poněkud zamrzl na rtech. Už jsem věděl, že Hlas nemluví nikdy do větru. Bude dobře připravit se na všechno.

Pjér la Šé'z: Zmrdztvýchvstání

Dostupnost Skladem
1 200 Kč    
Kategorie E-SHOP
 

Zápisník vázaný v kůži, formát A6 s kovovou doplňovací mechnikou 160 listů papíru, rozměr desek při pohledu shora je cca 13x16 cm

K zápisníku patří blok malovaný v tématu, zasunutý v klopě.

Zápisník má zavírání na kovový patent, který perfektně drží a  na zadních deskách všito poutko na propisku, naplněn papírem. 

Klopa  je všita do předních desek koženého zápisníku a zadními deskami do ní zasunete blok, knihu nebo každý rok nový diář. Pasují přesně běžné formáty A6.  

Kovová doplňovací mechanika odpovídá běžné kancelářské děrovačce a můžete do mechaniky vložit své poznámky, fotografie, obrázky a zapsat nebo nakreslit cokoliv, co Vás napadne a potká. Všechny důležité a krásné věci. Zápisník je postaven tak, aby se jeho obsah mohl podle potřeby a s časem měnit, byl Vaším společníkem, svědkem, truhlou na poklady a lákal koukat kolem a být chvíli připojen - sám k sobě. :-)

Do zápisníku je možné dokoupit koženou kapsu do mechaniky nebo rozdělovací karty -  doba dodání se tím prodlouží cca o 10 dní

prodlouží cca o 10 dní