Intuice - zápisník A6/160

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 7

„Intuice je funkce, kterou vidíte za rohy, což ve skutečnosti nemůžete udělat, ale ona to udělá za vás a vy jí důvěřujete.
Carl Gustav Jung

Dostupnost Skladem
1 350 Kč    
Kategorie E-SHOP
 

Zápisník vázaný v kůži, formát A6 na 160 listů papíru, rozměr desek při pohledu shora je cca 13x16 cm, s mechanikou na 160 listů papíru.

Zápisník má zavírání na kovový patent, který perfektně drží a  na zadních deskách všito poutko na propisku, naplněn papírem. 

Zápisník má odkladací prostor na poznámky, vizitky, obrázky....

Kovová doplňovací mechanika odpovídá běžné kancelářské děrovačce a můžete do mechaniky vložit své poznámky, fotografie, obrázky a zapsat nebo nakreslit cokoliv, co Vás napadne a potká. Všechny důležité a krásné věci. Zápisník je postaven tak, aby se jeho obsah mohl podle potřeby a s časem měnit, byl Vaším společníkem, svědkem, truhlou na poklady a lákal koukat kolem a být chvíli připojen - sám k sobě. :-)

Do zápisníku je možné dokoupit koženou kapsu do mechniky nebo rozdělovací karty. Karty domaluji podle barevnosti a tématu ke koženému zápisníku. Doba dodání se tím prodlouží cca o 7 dní

Do zápisníku je možné dokoupit koženou kapsu do mechaniky nebo rozdělovací karty -  doba dodání se tím prodlouží cca o 10 dní