jedna kapka vody - zápisník A6/200

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 6
"Je to první kapka vody, která dopadá na hladinu jezera, nehybnou jako zrcadlo. Zčeření, jež vyvolává, je téměř nepostřehnutelné, ale šíří se v kruzích dál a dál. Nepatrné zachvění země na dně oceánu se nese vodami a nakonec se projeví jako mohutné vlny u vzdáleného pobřeží. Je to první záchvěv emoce, soucitu a lásky, důvěrné blízkosti a souladu - kapička s určitým potenciálem, která se připojí k řece, v níž se slévají a mísí všechny krůpěje celého lidstva. Kapka po kapce stéká do říčního proudu, který je společné nese do širého moře rozvířených emoci."
Barbara Moore
Dostupnost Skladem
970 Kč    
Kategorie E-SHOP
 

Zápisník z hovězí třísločiněné kůže, autorsky malovaný, ručně vyroben, s mechanikou na cca 200 listů papíru A6 a zavíráním je na kovový patent.

Při pohledu shora je  v rozměru 16 x 13 cm. Tloušťka je cca 4cm. 
 
Kovová doplňovací mechanika odpovídá běžné kancelářské děrovačce a můžete do mechaniky vložit své poznámky, fotografie, obrázky a zapsat nebo nakreslit cokoliv, co Vás napadne a potká. Všechny důležité a krásné věci. Zápisník je postaven tak, aby se jeho obsah mohl podle potřeby a s časem měnit, byl Vaším společníkem, svědkem, truhlou na poklady a lákal koukat kolem a být chvíli připojen - sám k sobě. :-)