KDO JSI? - zápisník A5/200

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 7
"KDO JSI?"
Prosím, neopakuj odpovědi z druhé ruky na tuto otázku. Neopakuj nezáživné, zapamatované fráze o absenci sebe sama, o naprosté dokonalosti čistého vědomí nebo nereálnosti světa.
Odpověz naplno, ne prázdnými větami, ale celou svou bytostí. Nesnaž se vysvětlovat a neboj se dát špatnou odpověď.
Nechť živá odpověď prosakuje z každého tvého póru nebo neodpovídej vůbec.
Tato otázka nemůže být napůl zodpovězena, protože život nelze žít napůl.
Řekni mi: Co tě dojme k slzám? Čí slzy utíráš? Koho objímáš, když se třese a koho držíš, když upadá do zapomnění? Co tě devastuje? Koho držíš v temnotě a kdo tam drží tebe? Jak hluboce můžeš potkat toho, kdo stojí před tebou, aniž by ses ve strachu odtáhl? Jak hluboce jsi se dotkl tohoto nevyslovitelného soucitu, který hýbe světy?
Povězte mi, jak bolestně se tvoje srdce zlomilo, jak se tvoje dětské děsy z opuštění a intimity někdy rozplynuly v řeky srdcervoucího zármutku a milosti a lásky za hranice porozumění, jak všechny tvoje představy o tom, co znamená být ′′ duchovní ′′ nebo ′′ probuzený ′′ nebo ′′ být živý ′′ , jak se rozpadly v popel a prach a zanechaly jen tento záhadný život v celé jeho syrové, nerozdělené, nefiltrované, zasraně nahé brilanci.
Pověz mi, kdo jsi, příteli, ale neříkej mi žádné mentální závěry nebo pojmy, které jsou tak vzdálené tvojí skutečné zkušenosti.
Žádní učitelé, žádné knihy, žádné vysoké příběhy o vlastním ′′ probuzení ′′ nebo ′′ duchovní transformaci ′′ nám zde, na prahu této velké Záhady, nepomohou.
Pověz mi, kdo jsi, nebo mlč.
Jeff Foster
Dostupnost Na objednávku
1 750 Kč    
Kategorie E-SHOP
 
 
Zápisník je vázaný v kůži, ve formátu A5 s mechanikou na 200 listů papíru, klopu na diář nebo blok, poutkem na propisku a zavíráním na český kovový patent, který perfektně drží.
K zápisníku náleží blok do klopy - malovaný v tématu a  jedna barevně ozdobená rozdělovací  karta pro vaši tvorbu.
 

Zápisník je postaven tak, aby se jeho obsah mohl podle potřeby a s časem měnit, byl Vaším společníkem, svědkem, truhlou na poklady, lákal koukat kolem, malovat, čmárat, kreslit a být chvíli připojen - sám k sobě. :-)

Do zápisníku je možné dokoupit koženou kapsu do mechaniky nebo rozdělovací karty -  doba dodání se tím prodlouží cca o 10 dní