Zápisník na přání

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 11

"Ať si o Vás kdokoli myslí a říká cokoli, není to Váš problém,ale jeho. Je to způsob, kterým daný člověk vidí svět. Není to nic osobního, protože on se zabývá sám sebou, nikoliv Vámi. VY VÍTE, KDO JSTE a nepotřebujete cítit uznání a přijímání někoho jiného."
Čtyři dohody

 

Dostupnost Prodáno
1 690 Kč    
Kategorie E-SHOP
 

Zápisník vázaný v kůži

Zápisník má zavírání na kovový patent, který perfektně drží a  na zadních deskách všito poutko na propisku, naplněn papírem. 

Zápisník má odkladací prostor na poznámky, vizitky, obrázky....

Kovová doplňovací mechanika odpovídá běžné kancelářské děrovačce a můžete do mechaniky vložit své poznámky, fotografie, obrázky a zapsat nebo nakreslit cokoliv, co Vás napadne a potká. Všechny důležité a krásné věci. Zápisník je postaven tak, aby se jeho obsah mohl podle potřeby a s časem měnit, byl Vaším společníkem, svědkem, truhlou na poklady a lákal koukat kolem a být chvíli připojen - sám k sobě. :-)

Do zápisníku je možné dokoupit koženou kapsu do mechniky nebo rozdělovací karty. Karty domaluji podle barevnosti a tématu ke koženému zápisníku. Doba dodání se tím prodlouží cca o 7 dní

Do zápisníku je možné dokoupit koženou kapsu do mechaniky nebo rozdělovací karty -  doba dodání se tím prodlouží cca o 10 dní

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: