KOLO ŠTĚSTÍ - zápisník A5/160

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 8
"Sudičky tkají věčné předivo života, kde jedno navazuje na druhé. Zde vlákno přestřihni. A tady ho zas navaž. Vetkej ho do tohoto vzoru. Pomalu, jak se odvíjí plátno, vystupuje tkaný obraz.
V nebeském koloběhu noc střídá den. Rok raší s prvními jarními pupeny, umdlévá v parnu dlouhých letních dnů, podzim ho zasypává padajícím listím, než přijde na řadu dlouhé čekání a dřímota zimního spánku. Tak to jde dál a dál.
Je to neúprosný běh osudu, bezčasý příběh.
Zdi, které se nyní stavějí, mistrovská díla, která vznikají pod rukama dnešních umělců, se jednoho dne rozpadnou, a na jejich troskách budou vnikat nové stavby. Lidské osudy každého jednotlivého člověka podléhají stejnému koloběhu. Možná nám zbývá jeden den či dva, snad ještě roky. Ale změna nevyhnutelně přijde."
Barbara Moore
Dostupnost Na objednávku
1 750 Kč    
Kategorie E-SHOP
 
 
Zápisník je vázaný v kůži, ve formátu A5 s mechanikou na 160 listů papíru, klopu na diář nebo blok, poutkem na propisku a zavíráním na český kovový patent, který perfektně drží.
K zápisníku náleží blok do klopy - malovaný v tématu a  jedna barevně ozdobená rozdělovací  karta pro vaši tvorbu.
 

Zápisník je postaven tak, aby se jeho obsah mohl podle potřeby a s časem měnit, byl Vaším společníkem, svědkem, truhlou na poklady, lákal koukat kolem, malovat, čmárat, kreslit a být chvíli připojen - sám k sobě. :-)

Do zápisníku je možné dokoupit koženou kapsu do mechaniky nebo rozdělovací karty -  doba dodání se tím prodlouží cca o 10 dní