KRAJINA PODVĚDOMÍ - zápisník A5/160

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 8

Dokáže tančit na zvlněných mořích, jejichž vody se nepřestávají vzdouvat a přelévat, tančí v naprostém souladu s tancem života, jenž rozhýbává celý svět a všechny bytosti okolo ní.

Všímá si své intuice a řídí se svým srdcem. Naslouchá šepotu hvězd, neboť ví, že jsou mnohem moudřejší než kterákoliv bytost na zemi.

I když se její kroky mohou zdát nahodilé a bez rozmyslu, spoléhá na hluboké vnitřní poznání. Svou sílu čerpá z propastné hlubiny oceánu. Připlouvají starodávní obyvatelé hlubin, mořské želvy, moudré vědmy oceánu, aby se přidaly k její radostné oslavě. Svět, v němž se společně pohybují, působí jako sen. Všechno je tekuté a všechny prvky se navzájem prolínají a mísí. Je to proměnlivá krajina podvědomí, která přesahuje do hmotného bytí skutečnosti.

Vedena instinkty, nalaďuje se na nehmotný svět a raduje se ze společnosti spřízněných duší. Pro kohokoliv jiného, kdo by byl schopen chápat její synchronicitu, by chybný krok v jejím postavení znamenal pád do bezedných hloubek, pro ni však nikoliv. Tančí v objetí nekonečné modře oceánu a nebe, a tam, kde se moře setkává s oblohou, není patrný žádný předěl.

Barbara Moore

Dostupnost do 3 týdnů
1 450 Kč    
Kategorie E-SHOP
 
 
Zápisník je vázaný v kůži, ve formátu A5 s mechanikou na 160 listů papíru, klopu na diář nebo blok a poutkem na propisku a zavíráním na český kovový patent, který perfektně drží.
 

Zápisník je postaven tak, aby se jeho obsah mohl podle potřeby a s časem měnit, byl Vaším společníkem, svědkem, truhlou na poklady, lákal koukat kolem, malovat, čmárat, kreslit a být chvíli připojen - sám k sobě. :-)

Do zápisníku je možné dokoupit koženou kapsu do mechaniky nebo rozdělovací karty -  doba dodání se tím prodlouží cca o 10 dní Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: