Mezi stíny - zápisník A5/160

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 10
"Obklopuje ji mihotavá záře liščích kožichů, které se míhají sem a tam mezi stíny kolem ní. Lišky ji sledují spolu s ostatními obyvateli lesa, které přivábil zvuk harfy. Ona hraje a přitom září v poledním světle. Podobá se bílému plameni, z něhož vyzařuje hřejivé teplo její duše. Její prsty tančí mezi strunami a paže objímají strom, jenž je jejím posluchačem v podobě dryád, a zároveň nástrojem i živou holí.
Působí sebejistě a vyvolává dojem, že všechno zvládne a s každým si poradí. Není v tom domýšlivost, ale jednoduché pochopení a správné posouzení jejích dovedností a schopností. Svého kouzla by snadno mohla zneužít k podvádění a manipulaci. Má se však na pozoru, aby takovému pokušení nepodlehla a zatímco její ruce tančí na živé harfě v trylcích, kadencích a glissandech, předává svou hrou bohatství svého života."
Barbara Moore
Dostupnost Skladem
1 550 Kč    
Kategorie E-SHOP
 
 
Zápisník je vázaný v kůži, ve formátu A5 s mechanikou na 160 listů papíru, klopu na diář nebo blok a poutkem na propisku a zavíráním na český kovový patent, který perfektně drží.
 

Zápisník je postaven tak, aby se jeho obsah mohl podle potřeby a s časem měnit, byl Vaším společníkem, svědkem, truhlou na poklady, lákal koukat kolem, malovat, čmárat, kreslit a být chvíli připojen - sám k sobě. :-)

Do zápisníku je možné dokoupit koženou kapsu do mechaniky nebo rozdělovací karty -  doba dodání se tím prodlouží cca o 10 dní