NA KRAJI SRÁZU - zápisník A6/200

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 7

Spěchá vpřed, chvatně a bez rozmýšlení, jedná, aniž své činy předem zvažuje, v souladu se svými instinkty.

Možná jako blázen stojíte na kraji srázu a hledíte do neznáma. Nekonečný prostor modré prázdnoty se rozprostírá mezi nepřístupnými výšinami a zemí, která je tak hluboko pod vámi. Vykročíte s lehkostí blázna, a buď zažijete strašlivý pád, nebo vás uchopí divoký duch dobrodružství spolu s velkou vírou a poznáním toho, co vás dokáže unést. To vše vás pak bude provázet nadcházejícím obdobím. Tomu, kdo hledá, se otevírají nekonečné možnosti.

Barbara Moore

 
Dostupnost Skladem
1 350 Kč    
Kategorie E-SHOP
 

Zápisník vázaný v kůži, formát A6 na 160 listů papíru, rozměr desek při pohledu shora je cca 13x16 cm

Zápisník má zavírání na kovový patent, který perfektně drží, bude dodán naplněn papírem a s malovaným blokem zasunutým v klopě. 

Klopa je všita do předních desek koženého zápisníku a zadními deskami do ní zasunete blok, knihu nebo každý rok nový diář. Pasují přesně běžné formáty A6.

Kovová doplňovací mechanika odpovídá běžné kancelářské děrovačce a můžete do mechaniky vložit své poznámky, fotografie, obrázky a zapsat nebo nakreslit cokoliv, co Vás napadne a potká. Všechny důležité a krásné věci. Zápisník je postaven tak, aby se jeho obsah mohl podle potřeby a s časem měnit, byl Vaším společníkem, svědkem, truhlou na poklady a lákal koukat kolem a být chvíli připojen - sám k sobě. :-)

Do zápisníku je možné dokoupit koženou kapsu do mechaniky nebo rozdělovací karty -  doba dodání se tím prodlouží cca o 10 dní