NA KRAJI SRÁZU - zápisník A6/200

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 7

Spěchá vpřed, chvatně a bez rozmýšlení, jedná, aniž své činy předem zvažuje, v souladu se svými instinkty.

Možná jako blázen stojíte na kraji srázu a hledíte do neznáma. Nekonečný prostor modré prázdnoty se rozprostírá mezi nepřístupnými výšinami a zemí, která je tak hluboko pod vámi. Vykročíte s lehkostí blázna, a buď zažijete strašlivý pád, nebo vás uchopí divoký duch dobrodružství spolu s velkou vírou a poznáním toho, co vás dokáže unést. To vše vás pak bude provázet nadcházejícím obdobím. Tomu, kdo hledá, se otevírají nekonečné možnosti.

Barbara Moore

 
Dostupnost Skladem
1 350 Kč    
Kategorie E-SHOP
 
 
 
Zápisník je vázaný v kůži, ve formátu A6 s mechanikou na 200 listů papíru, klopu na diář nebo blok a poutkem na propisku a zavíráním na český kovový patent, který perfektně drží.
 

Zápisník je postaven tak, aby se jeho obsah mohl podle potřeby a s časem měnit, byl Vaším společníkem, svědkem, truhlou na poklady, lákal koukat kolem, malovat, čmárat, kreslit a být chvíli připojen - sám k sobě. :-)

Do zápisníku je možné dokoupit koženou kapsu do mechaniky nebo rozdělovací karty -  doba dodání se tím prodlouží cca o 10 dní Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: