Na stopě - zápisník A6/160

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 9

Vlčice stopuje kohokoliv nebo cokoli, kdo nebo co prochází jejím teritoriem. Je to její způsob jak shromažďovat informace. Je to stejné jako se objevit a pak zmizet jako kouř a opět se objevit. Vlci se pohybují vždy velmi lehce. Zvuk který vydávají je jako zvuk - los ángeles tímidos - nejplašších andělů. Zprvu se drží zpátky a stopují tvora, na kterého jsou zvědaví. Potom se před tvorem zničehonic zjeví a půlkou hlavy a jedním zlatým okem vykukují za stromem. Náhle se vlk otočí a zmizí, aby se vrátil na stopu a za tím koho stopuje se vynořil. To je stopování.

Divoká síla naší duše stopuje lidské ženy po léta. Hned ji letmo zahlédneme a hned je zase neviditelná. Přesto se v našem životě zjevuje tolikrát a v tolika různách formách, že se jejím obrazem a jejími pobídkami cítíme obklopeny.
Přichází k nám ve snech nebo v příbězích,- zejména v příbězích z našeho života, protože chce spatřit, kdo jsme a zdali jsme již připraveny se k ní připojit. Našeptává nám slova a způsoby.
Utíkala, zastavovala se a čekala, aby viděla, zda jí stačíme.

Divoká síla naší duše má důvod nás stopovat.
Ona má něco, co nám chce ukázat....

zdroj:Ženy které běhaly s vlky

 

Dostupnost Skladem
1 290 Kč    
Kategorie E-SHOP
 

Zápisník vázaný v kůži, formát A6 na 160 listů papíru, rozměr desek při pohledu shora je cca 13x16 cm

Zápisník má zavírání na kovový patent, který perfektně drží, naplněn papírem. 

Klopa  je všita do předních desek koženého zápisníku a zadními deskami do ní zasunete blok, knihu nebo každý rok nový diář. Pasují přesně běžné formáty A6.

Kovová doplňovací mechanika odpovídá běžné kancelářské děrovačce a můžete do mechaniky vložit své poznámky, fotografie, obrázky a zapsat nebo nakreslit cokoliv, co Vás napadne a potká. Všechny důležité a krásné věci. Zápisník je postaven tak, aby se jeho obsah mohl podle potřeby a s časem měnit, byl Vaším společníkem, svědkem, truhlou na poklady a lákal koukat kolem a být chvíli připojen - sám k sobě. :-)

Do zápisníku je možné dokoupit koženou kapsu do mechaniky nebo rozdělovací karty -  doba dodání se tím prodlouží cca o 10 dní

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: