NÁVRAT DOMŮ - zápisník A6/160

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 6
"Ocitli jsme se na významné křižovatce. Nacházíme se přesně v tom středovém bodě, odkud můžeme dál pokračovat buď vzhůru, nebo dolů. Nikam jinam už cesta nevede. Navrhuji využít tohoto okamžiku k natočení pozornosti do sebe a pokusit se o návrat domů, k sobě. Ne k nějakému venkovnímu rádoby záchranáři, ať už jím je lékař, léčitel, či vymyšlený bůh, v jejichž jménu se mnohdy dobrovolně a nevědomě necháváme potlačovat a pomalu zabíjet předkládáním cizích pravd, které se nás osobně vůbec netýkají. Začněme konečně uznávat a poznávat sami sebe, život, nebo chcete-li existenci. Existenci, která nám umožňuje být. Nevyhrožuje nám trestem smrti, vážnou a nevyléčitelnou nemocí, nenutí nás omílat deset přikázání, nepředkládá nám žádné cizí manuály a návody na šťastný a zdravý život. Existenci, která nám dává k dispozici veškerou svou existenci. A v ní si tedy můžeme s radostí a v lásce tvořit přesně to, co sami skutečně chceme."
Vladimír Kafka - MISTŘI ŽIVOTA
Dostupnost Skladem
1 250 Kč    
Kategorie E-SHOP
 

Zápisník je vázaný v kůži ve formátu na listy papíru A6, má doplňovací kovovou mechnikou na 160 listů papíru a klopu na blok nebo diář.

Klopa je všita do předních desek koženého zápisníku a zadními deskami do ní zasunete blok, knihu nebo každý rok nový diář. Pasují přesně běžné formáty A6.

Rozměr zápisníku při pohledu shora je cca 13x16 cm

Zápisník má zavírání na český kovový patent který perfektně drží, poutko na propisku a náleží k němu jedna rozdělovací karta zdobená v barvách zápisníku a jeden čistý bíly blok k zasunutí do klopy. 

Kovová doplňovací mechanika odpovídá běžné kancelářské děrovačce a můžete do mechaniky vložit své poznámky, fotografie, obrázky a zapsat nebo nakreslit cokoliv, co Vás napadne a potká. Všechny důležité a krásné věci. Zápisník je postaven tak, aby se jeho obsah mohl podle potřeby a s časem měnit, byl Vaším společníkem, svědkem, truhlou na poklady a lákal koukat kolem a být chvíli připojen - sám k sobě. :-)

Do zápisníku je možné dokoupit koženou kapsu do mechaniky nebo rozdělovací karty -  doba dodání se tím prodlouží cca o 10 dní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: