PODSTATA - zápisník A5/160

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 16

Ženská duše je pra­menem ženství. Je vším, co vzchází z instinktů, ze světů viditelných i skrytých - je podstatou.
Každý z nás z ní dostáváme žhnoucí buňku, která v sobě obsahuje veškeré instinkty a vědění potřebné pro náš život.
Ona je silou života.
Je intuicí, bystrozrakou a vní­mavou posluchačkou, je věrným srdcem. Povzbuzuje lidi k tomu, aby rozuměli mnoha jazykům; aby znali mluvu snů, vášně a poezie. Šepotá v nočních snech a na území ženské duše za sebou zanechává chomáče vlasů a blátivé stopy. Ty naplňují ženy touhou ji nalézt, osvobodit ji a milovat.
Ona je našimi představami, pocity, naléháním a vzpomínkami. Byla ztracena a zpola zapomenuta po dlouhý, předlouhý čas. Je zdrojem, světlem, nocí, temno­tou a svítáním. Je vůní mokré měkké země a zadní nohou lišky.
Ptáci, kteří nám vyprávějí tajemství, přináležejí k ní.
Ona je hlasem, který říká: Tudy, touto cestou.
Ona je ta, která hřmí při neprávu.
Je ta, která se otáčí jako obrovské kolo. Ona je tvůrkyní cyklů. Ona je tou, pro níž opouštíme domov, abychom ji hledali. K ní domů se vracíme. Ona je vlhkým kořenem všech žen. Ona je tím, co nás žene dál, i když si myslíme, že žádná cesta už dál nevede. Je inkubátorem drobných nevy­broušených nápadů a podnětů.
Je myšlením, které o nás přemýšlí, my jsme myš­lenkami, které se jí honí hlavou.

Milan Masyryk

Dostupnost Skladem
1 550 Kč    
Kategorie E-SHOP
 
 
Zápisník je vázaný v kůži, při pohledu shora měří cca 22 x 20 cm
Zápisník má mechaniku na 160 listů papíru A5 a klopu, která  je všita do předních desek koženého zápisníku a zadními deskami do ní zasunete blok, knihu nebo každý rok nový diář. Pasují přesně běžné formáty A5.
 
Součástí zápisníku je blok malovaný v tématu - zasunutý v klopě.
Zápisník je naplněn barevnými a efektovými papíry.
 

Zápisník je postaven tak, aby se jeho obsah mohl podle potřeby a s časem měnit, byl Vaším společníkem, svědkem, truhlou na poklady, lákal koukat kolem, malovat, čmárat, kreslit a být chvíli připojen - sám k sobě. :-)

Do zápisníku je možné dokoupit koženou kapsu do mechaniky nebo rozdělovací karty -  doba dodání se tím prodlouží cca o 10 dní