PONOŘ SE - A6/160 + blok

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 6
PONOŘ SE, HLEDAČI MOŘÍ 
"Ponoř se, hledači moří, ponoř se hluboko. Dosáhni temné hloubky safírových vod, v níž tmu prosvětluje jen lesklá záře černých perel. Vrhni se do vody, ó hledači pravdy, nech své mrštné tělo skouznout pod hladinu a plavat v proudech a protiproudech, nech za zády svět zalitý sluncem, které svou příliš ostrou září oslepuje. Jako jemné světélkování živých tvorů v mořských hlubinách, jsou v životě věci, které lze spatřit, jen když oči přivyknou šerosvitu pomořského světa.
Proto se ponoř, hledači moří!"
 
Barbara Moore
 
Dostupnost Skladem
1 300 Kč    
Kategorie E-SHOP
 

Zápisník vázaný v kůži, formát A6 s kovovou doplňovací mechnikou 160 listů papíru, rozměr desek při pohledu shora je cca 13x16 cm

K zápisníku patří blok malovaný v tématu, zasunutý v klopě.

Zápisník má zavírání na kovový patent, který perfektně drží a  na zadních deskách všito poutko na propisku, naplněn papírem. 

Klopa  je všita do předních desek koženého zápisníku a zadními deskami do ní zasunete blok, knihu nebo každý rok nový diář. Pasují přesně běžné formáty A6.  

Kovová doplňovací mechanika odpovídá běžné kancelářské děrovačce a můžete do mechaniky vložit své poznámky, fotografie, obrázky a zapsat nebo nakreslit cokoliv, co Vás napadne a potká. Všechny důležité a krásné věci. Zápisník je postaven tak, aby se jeho obsah mohl podle potřeby a s časem měnit, byl Vaším společníkem, svědkem, truhlou na poklady a lákal koukat kolem a být chvíli připojen - sám k sobě. :-)

Do zápisníku je možné dokoupit koženou kapsu do mechaniky nebo rozdělovací karty -  doba dodání se tím prodlouží cca o 10 dní

prodlouží cca o 10 dní