POTŘEBUJEME VLKY - zápisník A6 s mechanikou

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 9
 
„Použij svou lásku a své dobré instinkty, abys věděl, kdy zavrčet, vrhnout se, prudce uskočit, kdy zabít, kdy ustoupit, výt až do svítání.
Aby žena žila co nejblíže své divoké duši, musí být více překypující, musí mít více vůně, více kreativity, více přirozenějšího života, více plamene, více samoty, více slov, více nápadů, být častěji ve společnosti jiných žen, vkládat do sebe více.
Musí ponořit ruce do země, více zasévat, více zachovávat své kořeny, být více benevolentní k mužům, ještě více revolucionizovat své nejbližší okolí, dělat více poezie a ještě více manifestovat smysly ženství. Výt jako vlk. “
 
Clarissa Pinkola Estés


 

 
 
 
Dostupnost Skladem
750 Kč    
Kategorie E-SHOP
 
 

Zápisník je vyroben z třísločiněné hovězí nevachované kůže, jednoduchý, malovaný, s mechanikou na 200 listů papíru A6.

Zavírání je na kovový patent, který perfektně drží.  

Při pohledu shora je  v rozměru 16 x 14 cm. Tloušťka je cca 4 cm.
 
Kovová doplňovací mechanika odpovídá běžné kancelářské děrovačce a můžete do mechaniky vložit své poznámky, fotografie, obrázky a zapsat nebo nakreslit cokoliv, co Vás napadne a potká. Všechny důležité a krásné věci. Zápisník je postaven tak, aby se jeho obsah mohl podle potřeby a s časem měnit, byl Vaším společníkem, svědkem, truhlou na poklady a lákal koukat kolem a být chvíli připojen - sám k sobě. :-)
 
Vybraný zápisník uveďte do poznámky. :-)