PROMLUVME - zápisník A5/160

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 11

PROMLUVME 
Otevírá se nebi. Hvězdy ozařují její tvář obrácenou vzhůru a ona se vyhřívá v jejich záři. Nechává se prostupovat mihotavým světlem, vnímá jeho hlas ve své mysli, cítí, jak jí prochází a lehounce tančí.

Hvězdy zpívají:
Byli jsme tu, když hory byly ještě mladé
a moře pouhým snem...
kopce jsme viděli rozkvétat
v bezpočtu ročních dob...
a dívaly se, jak oblaka malují své obrazy
pomalou řečí během staletí....promluvme.

Sova houká tmou, volá svou paní hudbou noci. Její bílé peří záři v měsíčním svitu, a přitom se zdá, že toto světlo vychází zevnitř. Neslyšně letí tmou za svou paní, aby si u ní odpočala.

Tmu noci naplňuje šepot - tajné vědění hvězd, stromů a země. Jejich duchové tiše vyprávějí své příběhy a sotva slyšitelně sdílejí svou moudrost. Ona svými prsty z jejích šepotavých hlasů spřádá fyzickou bytost. V jejích prstech se hlasy duchů spojují do filigránského klíče. Volá k sobě sovu a dává jí úkol:
"Toto si vezmi a buď nositelkou tajemství"

Barbara Moore

Dostupnost Skladem
1 430 Kč    
Kategorie E-SHOP
 
 
Zápisník je vázaný v kůži, ve formátu A5 s mechanikou na 160 listů papíru, klopu na diář nebo blok a poutkem na propisku a zavíráním na český kovový patent, který perfektně drží.
 

Zápisník je postaven tak, aby se jeho obsah mohl podle potřeby a s časem měnit, byl Vaším společníkem, svědkem, truhlou na poklady, lákal koukat kolem, malovat, čmárat, kreslit a být chvíli připojen - sám k sobě. :-)

Do zápisníku je možné dokoupit koženou kapsu do mechaniky nebo rozdělovací karty -  doba dodání se tím prodlouží cca o 10 dní Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: