Setkání duší - zápisník A6/160

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 6

Setkání duší je pohled, při kterém se setkají nejenom oči, ale i duše. Je zvláštní, že tento typ pohledu se nám může podařit s někým naprosto neplánovaně, s někým koho třeba ani neznáme.

Stačí jít po ulici a v tu chvíli se to stane, oči se setkají, pohledy zajiskří a nám se v duši rozlije teplo. Trochu to připomíná flirtování, ale i když to se pak může na základě toho vyvinout, toto setkání duší nemusí probíhat jenom mezi mužem a ženou a nutně nějak souviset se sexuální přitažlivostí.

Tento typ nečekaného setkání skrze oči a porozumění beze slov se často stane mezi dvěma ženami, dvěma muži, mezi dítětem a dospělým nebo třeba mezi mladým a starcem. Jako by v tu chvíli mezi těmi dvěma vzniklo jakési neviditelné pouto porozumění, které probíhá beze slov a obvykle je doprovázeno i úsměvem.

Nikoliv však tím klasickým zdvořilostním, ale oním spontánním úsměvem, při kterém se zapojí i lícní svaly a při kterém září i oči. Může se nám rozbušit srdce jako po nějaké radostné události či zajímavém dobrodružství, pocítíme příval energie a radosti. Děti mohou mít chuť poskakovat, a i dospělé to svádí k tělesnému projevu. V duši pak cítíme, že se nám přihodilo něco pěkného, co nás obohatilo a že svět je celý nějaký lepší.

zdroj: web

Dostupnost Skladem
1 200 Kč    
Kategorie E-SHOP
 

Zápisník vázaný v kůži, formát A6 na 160 listů papíru, rozměr desek při pohledu shora je cca 13x16 cm

Zápisník má zavírání na kovový patent, který perfektně drží, naplněn papírem. 

Klopa  je všita do předních desek koženého zápisníku a zadními deskami do ní zasunete blok, knihu nebo každý rok nový diář. Pasují přesně běžné formáty A6.

Kovová doplňovací mechanika odpovídá běžné kancelářské děrovačce a můžete do mechaniky vložit své poznámky, fotografie, obrázky a zapsat nebo nakreslit cokoliv, co Vás napadne a potká. Všechny důležité a krásné věci. Zápisník je postaven tak, aby se jeho obsah mohl podle potřeby a s časem měnit, byl Vaším společníkem, svědkem, truhlou na poklady a lákal koukat kolem a být chvíli připojen - sám k sobě. :-)

Do zápisníku je možné dokoupit koženou kapsu do mechaniky nebo rozdělovací karty -  doba dodání se tím prodlouží cca o 10 dní