SHE - WOLF - zápisník A6/200 + blok

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 8
"Nevykročíš-li do lesů, nikdy se nic nestane a tvůj život nikdy nezačne......
Doufám - že vyjdeš ven a dovolíš, aby se ti příběhy, to znamená život, přihodily, a že budeš s těmito příběhy ze svého života pracovat - s příběhy z tvého života, nikoliv ze života někoho jiného, že je budeš skrápět svou krví, svými slzami a svým smíchem, dokud nepokvetou, dokud ty sama nebudeš v květu. To je ta práce."
Ta jediná práce.
Clarissa Pinkola Estés
Dostupnost Skladem
1 370 Kč    
Kategorie E-SHOP
 
 

Zápisník vázaný v kůži, formát A6 s kovovou doplňovací mechnikou 200 listů papíru, rozměr desek při pohledu shora je cca 15x17 cm

K zápisníku patří blok malovaný v tématu, zasunutý v klopě a rozdělovací karta zdobená v barvách zápisníku.

Zápisník má zavírání na kovový patent, který perfektně drží a  na zadních deskách všito poutko na propisku, naplněn papírem. 

Klopa  je všita do předních desek koženého zápisníku a zadními deskami do ní zasunete blok, knihu nebo každý rok nový diář. Pasují přesně běžné formáty A6.  

Kovová doplňovací mechanika odpovídá běžné kancelářské děrovačce a můžete do mechaniky vložit své poznámky, fotografie, obrázky a zapsat nebo nakreslit cokoliv, co Vás napadne a potká. Všechny důležité a krásné věci. Zápisník je postaven tak, aby se jeho obsah mohl podle potřeby a s časem měnit, byl Vaším společníkem, svědkem, truhlou na poklady a lákal koukat kolem a být chvíli připojen - sám k sobě. :-)

Do zápisníku je možné dokoupit koženou kapsu do mechaniky nebo rozdělovací karty -  doba dodání se tím prodlouží cca o 10 dní