Skutečné přátelství - zápisník A6/160

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 10
"Schopnost přijmout vlastní existenční samotu znamená, že dokážeme být sami se sebou, aniž bychom museli být s někým jiným, jen abychom se necítili sami. Je to jedinečná osobní zralost do stavu hlubšího poznání, že tam, kde nemůžu být nejlepším přítelem sám sobě, to nikdo jiný nenahradí. Skutečné přátelství spočívá v tom, že ostatním nabízíme náš spokojený obraz sebe sama..."
Ondrej Kubik
Dostupnost Skladem
1 150 Kč    
Kategorie E-SHOP
 

Zápisník z hovězí třísločiněné kůže, autorsky malovaný, ručně vyroben, s mechanikou na cca 160 listů papíru A6 a klopou na diář nebo blok.

Klopa  je všita do předních desek koženého zápisníku a zadními deskami do ní zasunete blok, knihu nebo každý rok nový diář. Pasují přesně běžné formáty A6. 

K zápisníku náleží blok malovaný v tématu, zasunutý v klopě.

Při pohledu shora je  v rozměru 16 x 13 cm. Tloušťka je cca 4cm. 
 
Kovová doplňovací mechanika odpovídá běžné kancelářské děrovačce a můžete do mechaniky vložit své poznámky, fotografie, obrázky a zapsat nebo nakreslit cokoliv, co Vás napadne a potká. Všechny důležité a krásné věci. Zápisník je postaven tak, aby se jeho obsah mohl podle potřeby a s časem měnit, byl Vaším společníkem, svědkem, truhlou na poklady a lákal koukat kolem a být chvíli připojen - sám k sobě. :-)