Soulad - zápisník A6/160

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 5
 ❤️❤️❤️ 
"On aktivně odpovídal na všechno, čeho si doposud nevšímal nikdo, koho znala, jakoby měl všechny klíče od jejích vnitřních komnat a ona zase od těch jeho. Oba tak silně naplnění tou vzájemnou hrou, všemi podněty, kterými lze s druhým tančit. Nechat se vést, hýčkat, bavit, reagovat, podněcovat...prostě si hrát. Jako dar. Jeden druhému. V úctě k prožívanému času a hodnotě toho člověka. Pečovat o ten prostor. O důvěrnost a vzájemné bezpečí. Když se potkali, hmatatelně ucítili tu možnost, koncentraci toho druhého a jeho hranice, které vnímali mezi sebou úplně jinde než bylo běžné v komunikaci s ostatními.
Nabídla mu sebe.
Nabídla mu to, co dělala neustále v sobě samé.
Nabídla mu celou důvěru, které byla schopna a celou otevřenost a touhu žít.
Nabízela mu toto vše znouvu a znovu a s každou další nabídkou a jeho odpovědí na ni, se navyšoval její údiv a důvěra k objevovanému společnému světu, který evidentně musel existovat už předtím, než se ti dva setkali zde na fyzické pláni."
Pjér la Šé'z: Zmrdztvýchvstání
Dostupnost Skladem
1 290 Kč    
Kategorie E-SHOP
 

Zápisník vázaný v kůži, formát A6 na 160 listů papíru, rozměr desek při pohledu shora je cca 13x16 cm

Zápisník má zavírání na kovový patent, který perfektně drží, naplněn papírem. 

Klopa  je všita do předních desek koženého zápisníku a zadními deskami do ní zasunete blok, knihu nebo každý rok nový diář. Pasují přesně běžné formáty A6.

Kovová doplňovací mechanika odpovídá běžné kancelářské děrovačce a můžete do mechaniky vložit své poznámky, fotografie, obrázky a zapsat nebo nakreslit cokoliv, co Vás napadne a potká. Všechny důležité a krásné věci. Zápisník je postaven tak, aby se jeho obsah mohl podle potřeby a s časem měnit, byl Vaším společníkem, svědkem, truhlou na poklady a lákal koukat kolem a být chvíli připojen - sám k sobě. :-)

Do zápisníku je možné dokoupit koženou kapsu do mechaniky nebo rozdělovací karty -  doba dodání se tím prodlouží cca o 10 dní

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: