Soulad - zápisník A6/200

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 4
„Probuzení k inteligenci srdce je rozvíjení, vzpomínání a proces objevování. Stává se sérií posunů, které přepojí celý operační systém mysl-tělo, s potenciálem pro svobodu a osvobození od utrpení a od našich omezujících myšlenek, příběhů a přesvědčení.
Výzkumy ukazují, že srdce má více než 40 000 neuronů, které dokáží vnímat, cítit, učit se a pamatovat si a že srdce je neustále v komunikaci s mozkem.
Inteligence srdce je „proud uvědomění, porozumění a intuice, které zažíváme, když mysl a emoce jsou zavedeny do souvislého sladění se srdcem. “
Joe Dispenza
 
 
Dostupnost Skladem
750 Kč    
Kategorie E-SHOP
 

Zápisník z hovězí třísločiněné kůže, jednoduchý, malovaný, s mechanikou na cca 200 listů papíru A6 a zavíráním je na kovový patent.

Při pohledu shora je  v rozměru 16 x 13 cm. Tloušťka je cca 4cm.
 
Kovová doplňovací mechanika odpovídá běžné kancelářské děrovačce a můžete do mechaniky vložit své poznámky, fotografie, obrázky a zapsat nebo nakreslit cokoliv, co Vás napadne a potká. Všechny důležité a krásné věci. Zápisník je postaven tak, aby se jeho obsah mohl podle potřeby a s časem měnit, byl Vaším společníkem, svědkem, truhlou na poklady a lákal koukat kolem a být chvíli připojen - sám k sobě. :-)