SPRAVEDLNOST - zápisník A5/160

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 23


Jsou lidé, kteří tvrdí, že Spravedlnost je slepá, to však není. Oči jí září bělobou, ale není to bělmo slepců, je to běloskvoucí čistota pravdy. Vidí skrz tělesnou schránku, sloupává vrstvy emocí, iluzí a dojmů, a proniká přímo do srdce, kde sídlí ničím nespoutané vědomí. Nic se před ní neschová. Představuje karmu. Nesoudí podle svého zkreslujícího mínění, nespokojí se s šedivým příslibem - rozlišuje jen jasné bílou a zcela černou. Věci jsou takové, jaké jsou - vidí vše nezaujatě a spravedlivě. Tak je vše vyrovnáno, spravedlnosti je učiněno zadost a staré křivdy jsou napraveny.


Barbara Moore

Dostupnost Skladem
1 550 Kč    
Kategorie E-SHOP
 
 
Zápisník je vázaný v kůži, ve formátu A5 s mechanikou na 160 listů papíru, klopu na diář nebo blok a poutkem na propisku a zavíráním na český kovový patent, který perfektně drží.
 

Zápisník je postaven tak, aby se jeho obsah mohl podle potřeby a s časem měnit, byl Vaším společníkem, svědkem, truhlou na poklady, lákal koukat kolem, malovat, čmárat, kreslit a být chvíli připojen - sám k sobě. :-)

Do zápisníku je možné dokoupit koženou kapsu do mechaniky nebo rozdělovací karty -  doba dodání se tím prodlouží cca o 10 dní