Světlo - zápisník A5/200

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 6
„Naše životy žijí v tichých zákoutích obyčejnosti. Stavíme malé ohniště, někdy sotva dost silné na to, aby vydávaly teplo. Ale pro člověka ztraceného ve tmě může být náš malý plamínek cestou do bezpečí. Není nám dáno vědět, kdo je ztracen ve tmě, která nás obklopuje, ani když je vidět naše světlo. Můžeme jen vědět, že ani proti nejmenším světlům tma neobstojí. Námořníka ztraceného na moři může dovést domů jediná svíčka. Člověk ztracený v lese může být doveden do bezpečí mihotavým plamenem. Není to otázka kvality, intenzity nebo čistoty. Je to prostě otázka přítomnosti světla.“
Kent Nerburn
Dostupnost Skladem
1 200 Kč    
Kategorie E-SHOP
 

Zápisník z hovězí třísločiněné kůže, autorsky malovaný, ručně vyroben, s mechanikou na cca 200 listů papíru A5 a zavíráním je na kovový patent.

Rozměr zápisníku při pohledu shora je 23 x 18 cm, tloušťka cca 4 cm. 
 
Kovová doplňovací mechanika odpovídá běžné kancelářské děrovačce a můžete do mechaniky vložit své poznámky, fotografie, obrázky a zapsat nebo nakreslit cokoliv, co Vás napadne a potká. Všechny důležité a krásné věci. Zápisník je postaven tak, aby se jeho obsah mohl podle potřeby a s časem měnit, byl Vaším společníkem, svědkem, truhlou na poklady a lákal koukat kolem a být chvíli připojen - sám k sobě. :-)