SYNCHRONICITA - zápisník A6/160

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 5
❤ „Jak rozkvétáme nebo se probouzíme, začínáme si všímat, že na světě existuje síla, která vypadá, že funguje a vede nás do určitého osudu. A je to trochu detektivní snaha z naší vlastní strany zjistit, co tyto věci znamenají.
Synchronicita je v podstatě smysluplná náhoda, která nám přináší informace v pravý čas. Zatímco nás vede vpřed. Je to také velmi inspirativní a svým způsobem předurčené. Vypadá to, jako bychom byli na cestě rozvíjení naší vlastní osobní evoluce. “
James Redfield
Dostupnost Skladem
970 Kč    
Kategorie E-SHOP
 

Zápisník z hovězí třísločiněné kůže, autorsky malovaný, ručně vyroben, s mechanikou na cca 160 listů papíru A6 a zavíráním je na kovový patent.

Při pohledu shora je  v rozměru 16 x 13 cm. Tloušťka je cca 3 cm. 
 
Kovová doplňovací mechanika odpovídá běžné kancelářské děrovačce a můžete do mechaniky vložit své poznámky, fotografie, obrázky a zapsat nebo nakreslit cokoliv, co Vás napadne a potká. Všechny důležité a krásné věci. Zápisník je postaven tak, aby se jeho obsah mohl podle potřeby a s časem měnit, byl Vaším společníkem, svědkem, truhlou na poklady a lákal koukat kolem a být chvíli připojen - sám k sobě. :-)