TEMNÁ NOC DUŠE - Zápisník A5/160

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 8
,,Když přijde temná noc duše, její účinky žáka omráčí. Jeho dychtivé snahy zaniknou v sklíčenosti a jeho duchovní cvičení upadnou v zapomnění. Nezáleží mu na ničem, co se děje kolem něho a vše vypadá tak bezcílné, bezvýznamné malicherné. Musí se nutit, aby pokračoval v zevním životě jako obvykle. Jeho vůle je netečná a jeho city deprimované. Vnitřně se cítí mrtvý, je si sotva vědom něčeho jiného kromě svého vlastního stavu. Zkušenosti a okolnosti, které mu každý den přináší, procházejí jako ve snu. Tento stav není trvalý, ale je dost hluboký na to, aby naše trpělivost byla zkoušena. Noc je nejtemnější před svítáním."
 
Paul Brunton
Dostupnost Skladem
1 250 Kč    
Kategorie E-SHOP
 

Zápisník z hovězí třísločiněné kůže, jednoduchý, malovaný, s mechanikou na cca 160 listů papíru A5 a zavíráním na pevný kovový patent české výroby.

Při pohledu shora je  zápisník v rozměru 17 x 22 cm. Tloušťka je cca 3cm.
 
Kovová doplňovací mechanika odpovídá běžné kancelářské děrovačce, můžete do mechaniky vložit své poznámky, fotografie, obrázky a zapsat nebo nakreslit cokoliv, co Vás napadne a potká. Všechny důležité a krásné věci. Zápisník je postaven tak, aby se jeho obsah mohl podle potřeby a s časem měnit, byl Vaším společníkem, svědkem, truhlou na poklady a lákal koukat kolem a být chvíli připojen - sám k sobě. :-)