Tvor z duše - zápisník A6/200

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 15

„Dala jsem jí to nejlepší, co ve mně jako v čověku bylo, a ona mi na oplátku dala to nejlepší, co dělá vlka vlkem. Obě jsme se nějak změnily. Ona přese všecko zůstala pravým vlkem a já jsem se považovala za bytost lidštějsí. Změna, která se s námi odehrála byla stejně nehmatatelná jako světlo.“
Lois Crisler 

 

Dostupnost Skladem
1 350 Kč    
Kategorie E-SHOP
 

Zápisník ve formátu A6 s kovovou doplňovací mechnikou na 200 listů papíru formátu A6, s klopou na diář nebo blok a  poutkem na propisku.

K zápisníku náleží knížka s citáty zasunutá v klopě.

Zápisník vázaný v kůži, formát A6 na 200 listů papíru, rozměr desek při pohledu shora je cca 13x16 cm zápisník má zavírání na kovový patent, který perfektně drží, naplněn papírem. 

Klopa  je všita do předních desek koženého zápisníku a zadními deskami do ní zasunete blok, knihu nebo každý rok nový diář. Pasují přesně běžné formáty A6.

Kovová doplňovací mechanika odpovídá běžné kancelářské děrovačce a můžete do mechaniky vložit své poznámky, fotografie, obrázky a zapsat nebo nakreslit cokoliv, co Vás napadne a potká. Všechny důležité a krásné věci. Zápisník je postaven tak, aby se jeho obsah mohl podle potřeby a s časem měnit, byl Vaším společníkem, svědkem, truhlou na poklady a lákal koukat kolem a být chvíli připojen - sám k sobě. :-)

Do zápisníku je možné dokoupit koženou kapsu do mechaniky nebo rozdělovací karty -  doba dodání se tím prodlouží cca o 10 dní

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: