Věčně JE - zápisník A6/160 + blok

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 6
 „Alchymista viděl pod symbolem stromu spojení protikladů, a proto není divu, že nevědomí současného člověka, který se již necítí ve svém světě jako doma a nemůže svou existenci zakládat ani na minulosti, která už není, ani na budoucnosti, která teprve nastane, by měla mířit zpět k symbolu kosmického stromu zakořeněného na tomto světě a dorůstajícího do nebe - stromu, který je zároveň člověkem.
V dějinách symbolů je tento strom popisován jako způsob života samotného, vrůstající do toho, co věčně je a nemění se; pramení ze spojení protikladů a svou věčnou přítomností také umožňuje toto spojení.
Vypadá to, jako by člověk, marně hledal vlastní „existenci“ a dělal z ní filosofii, hledajíc cestu zpět do světa, ve kterém už není cizincem. “
Carl Jung
Dostupnost Skladem
1 350 Kč    
Kategorie E-SHOP
 

Zápisník vázaný v kůži, formát A6 s kovovou doplňovací mechnikou 160 listů papíru, rozměr desek při pohledu shora je cca 15x17 cm

K zápisníku patří blok malovaný v tématu, zasunutý v klopě a rozdělovací karta zdobená v barvách zápisníku.

Zápisník má zavírání na kovový patent, který perfektně drží a  na zadních deskách všito poutko na propisku, naplněn papírem. 

Klopa  je všita do předních desek koženého zápisníku a zadními deskami do ní zasunete blok, knihu nebo každý rok nový diář. Pasují přesně běžné formáty A6.  

Kovová doplňovací mechanika odpovídá běžné kancelářské děrovačce a můžete do mechaniky vložit své poznámky, fotografie, obrázky a zapsat nebo nakreslit cokoliv, co Vás napadne a potká. Všechny důležité a krásné věci. Zápisník je postaven tak, aby se jeho obsah mohl podle potřeby a s časem měnit, byl Vaším společníkem, svědkem, truhlou na poklady a lákal koukat kolem a být chvíli připojen - sám k sobě. :-)

Do zápisníku je možné dokoupit koženou kapsu do mechaniky nebo rozdělovací karty -  doba dodání se tím prodlouží cca o 10 dní