VĚŘÍM... - zápisník A6/200

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 5

„Věřím, že fantazie je silnější než vědění. Že mýty mají větší moc než historie. Že sny jsou mocnější než skutečnost. Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností. Že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt.“   Robert Fulghum

Dostupnost Skladem
1 350 Kč    
Kategorie E-SHOP
 

Zápisník je vázaný v kůži ve formátu na listy papíru A6, má doplňovací kovovou mechnikou na 200 listů papíru a klopu na blok nebo diář.

Klopa je všita do předních desek koženého zápisníku a zadními deskami do ní zasunete blok, knihu nebo každý rok nový diář. Pasují přesně běžné formáty A6.

Rozměr zápisníku při pohledu shora je cca 13x16 cm

Zápisník má zavírání na český kovový patent který perfektně drží, poutko na propisku a náleží k němu jedna rozdělovací karta zdobená v barvách zápisníku a blok malovaný v tématu k zasunutí do klopy. 

Kovová doplňovací mechanika odpovídá běžné kancelářské děrovačce a můžete do mechaniky vložit své poznámky, fotografie, obrázky a zapsat nebo nakreslit cokoliv, co Vás napadne a potká. Všechny důležité a krásné věci. Zápisník je postaven tak, aby se jeho obsah mohl podle potřeby a s časem měnit, byl Vaším společníkem, svědkem, truhlou na poklady a lákal koukat kolem a být chvíli připojen - sám k sobě. :-)

Do zápisníku je možné dokoupit koženou kapsu do mechaniky nebo rozdělovací karty -  doba dodání se tím prodlouží cca o 10 dní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: