Za svobodou - zápisník A6/160 + blok

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 9

Svoboda přichází s moudrostí a žádná společnost si nepřeje svobodné lidi. Komunistická, fašistická, kapitalistická, hinduistická, křesťanská… žádná společnost. Protože v momentu, kdy lidé začnou používat svou inteligenci, stávají se nebezpečnými.

Nebezpečnými pro systém.
Nebezpečnými pro lidi, kteří jsou u moci.
Nebezpečnými pro majetné.
Nebezpečnými pro všechny druhy útlaku, vykořisťování, potlačování. Nebezpečnými pro církve.
Nebezpečnými pro státy.
Nebezpečnými pro národy.
Ale ve skutečnosti je moudrý člověk plamen, světlo, oheň. Nemůže jim sloužit. Raději zemře, než by byl zotročen. 

Osho

 

Dostupnost Skladem
1 350 Kč    
Kategorie E-SHOP
 

Zápisník vázaný v kůži, formát A6 s mechanikou  na 160 listů papíru, rozměr desek při pohledu shora je cca 13x16 cm

Zápisník má zavírání na kovový patent, který perfektně drží, bude dodán naplněn papírem s malovaným blokem zasunutým v klopě. 

Klopa je všita do předních desek koženého zápisníku a zadními deskami do ní zasunete blok, knihu nebo každý rok nový diář. Pasují přesně běžné formáty A6.

Kovová doplňovací mechanika odpovídá běžné kancelářské děrovačce a můžete do mechaniky vložit své poznámky, fotografie, obrázky a zapsat nebo nakreslit cokoliv, co Vás napadne a potká. Všechny důležité a krásné věci. Zápisník je postaven tak, aby se jeho obsah mohl podle potřeby a s časem měnit, byl Vaším společníkem, svědkem, truhlou na poklady a lákal koukat kolem a být chvíli připojen - sám k sobě. :-)

Do zápisníku je možné dokoupit koženou kapsu do mechaniky nebo rozdělovací karty -  doba dodání se tím prodlouží cca o 10 dní