TVOJE TAJEMSTVÍ

Objednávka na dva zápisníky dorazila pozdě večer. 

Paní Albína si objednala jeden zápisník pro sebe, ten byl skladem. Druhý zápisník byl k výrobě a  s dodáním do 14 dnů a měl být pro jejího syna – 8 let – vybrali tento - hlavně kvůli kapsičkám. :-)

DSC_0255 56 (3)

Aha, aha, hm... to je ale potřeba celé upgradovat,  8letý kluk? To musí mít úroveň,  aby to zapadlo alespoň na okraj světa dětské fantazie?

Určitě bude mít různé poklady, takže vkládací kapsa s kovovými průchodkami, to bude ono. :-)

Přáním byl také přívěšek – klíček.

Já navrhuji aby kraje zápisníku byly natónovány do tmavší šedivé barvy, aby lépe vyniklo barevné šití a ztratila se v budoucnu kdejaká šmouha. 

Byla to krásná objednávka, vlastně velmi vážná věc, mám syna v podobném věku a muselo to být ono. Ať ho má rád…………….

Zápisník dostal v počátku vzniku název – TVOJE TAJEMSTVÍ

DSC_0947  DSC_0934

DSC_0950-001

 

Nejprve dorazil balíček se zápisníkem pro mamku, který byl ihned k odeslání - 

DSC_0123-001 DSC_0079

 DSC_0088 DSC_0067

 Milá Gábi,
Právě jsem si osahala můj-váš nomen..normálně jste mě dojala! Krásnej kus práce-logicky promyšleny, prakticky, vkusný, perfektně provedeny..velmi děkuji za krásnej kousek Vašeho pohledu na svět, sedl mi výborně! Moc se těším i na ten pro syna, myslím, že bude stejně nadšenej jako já ;) Děkuji za rychlost, kreativní přístup i ochotu, moc mě to potěšilo..máte fb stránky? moc ráda Vás doporučím dál! Pěkný den, Albina

A dorazil klučičí - 

Dobrý večer,
Tvoje tajemství čekalo na syna u sousedů (byli tak hodní a domluvili se s pošťačkou) - byl šťastný, že ho má hned! Už je v něm první obrázek a první zápis, zápisník leží pod polštářem, syn na něm :) Moc se Vám povedl, nedal ho celé odpoledne z ruky a zítra ho musí vzít do školy :)Moc Vám děkuji. Abych se trochu revanžovala, napsala jsem o Vás v naší mateřské skupince, která má 1500 členek, tak doufám, že se najdou další, co budou tak spokojeni jako my. Ještě jednou vřelé díky, za mě i za syna! Krásný večer, Albína