ZÁPISNÍK PRO JANINU

ZÁPISNÍK PRO JANINU

ůp

S paní Janou jsme se potkaly ve výstavě v Plzni,  taková rychlá, energická žena, kterou nejprve slyšíte než vidíte. Přišla ke mně a měla okamžitě jasno, že potřebuje zápisník na své objednávky. Šije velmi vkusné, veselé a krásně barevně sladěné oblečení pro děti. Kromě toho dělá také květinové dekorace a výzdoby a tipuji že ještě spoustu dalších podobných věcí..

Objevila se, jak slíbila, těsně před mým odjezdem domů, podávala mi svoji vizitku, chtěla zápisník pro svůj obchůdek s oblečením, na objednávky, určitě ten širší, aby se vešly eurofolie,  s klopou na diář a  poutkem na propisku. :-)

Koukli jsme co se jí líbí, domluvili se, že použiji jako předlohu vizitku a ať prý to udělám jak budu chtít, až bude hotovo, ať se ozvu a že rovnou zaplatí. Navrhla jsem že zápisník vyrobím, nafotím a pošlu potom podklady k platbě.

Trvala na tom, že zápisník zaplatí hned, ať je to vyřízené, že o nic nejde. Vzala jsem si tedy  vizitku i peníze.

Hezký pocit mě doprovázel celou cestu domů. Když vám někdo projeví důvěru s takovou samozřejmostí a bez jakýchkoli pochybností, dává vám zároveň samozřejmou zodpovědnost nezklamat. A o to jde :-D

 Přeji nám všem hodně takových drobných koleček, která dávají pevnost tomu obrovskému lidskému soukolí.

Zápisník šel samozřejmě parádně od ruky - ZÁPISNÍK PRO JANINU

DSC_0714 DSC_0715 

DSC_0721

DSC_0008-001 DSC_0981

DSC_0022-001

ůp

 

Dobrý den , zápisník dnes dorazil. je krásný. jsem nadšená. Děkuji Jana Š.